Odchudzające składniki, sprawdź czy ich używasz!

Odchudzające składniki, sprawdź czy ich używasz!
Rate this post

Myślisz jak zmienić wygląd figury i zgubić kilka kilogramów? Zazwyczaj wystarczą drobne, ale trwałe zmiany w zakupie podstawowych produktów. Sięgnij w sklepie po odchudzające składniki stymulujące proces odchudzania. Dzięki nim poprawisz swój metabolizm i sprawisz, że wyzbycie się tkanki tłuszczowej będzie bardziej efektywne.

Naturalne spalacze tłuszczu

Natura jest genialnym dietetykiem. Utworzyła całą gamę roślin, które wpływają na proces termogenezy mechanizmu ludzkiego Oznacza to, że po zjedzeniu produktów zawierających bezwonną substancję zwaną kapsaicyną, np. papryczki chili albo posypaniu kanapki pieprzem kajeńskim wyczuwalne jest charakterystyczne ciepło. Ostrość zmusza organizm do spalania większej liczby kalorii, aby utrzymać odpowiednią temperaturę ciała. To z kolei sprawia spadek masy. Dodatkowo kapsaicyna ma atrybuty zmniejszające apetyt. Osoby, które nie lubią ostrych przypraw mogą zażywać ją w formie suplementów, np. Get Slim Morning od Noble Health na bazie ekstraktu z papryki w tym kapsaicyny, zielonej kawy i zielonej herbaty.

Dłużej najedzona

Podjadanie i napady głodu to jedne z najczęstszych przyczyn przerywania diety. Warto wybierać warzywa bogate w błonnik, bo zapewnia on uczucie sytości na dłużej. Błonnik doskonale wchłania wodę i pęcznieje w żołądku, dzięki dlaczego pozwala minimalizować uczucie tzw. wilczego głodu. Do tego nie dostarcza kalorii, reguluje pracę jelit i wspomaga proces wydalania zbędnych produktów przemiany materii. Aby pełnił swoje funkcje musi być spożywany w odpowiednich ilościach, około 25-30 g dziennie, czyli równowartość czterech łyżek kaszy gryczanej, trzech suszonych śliwek albo trzech łyżek otrąb żytnich. Produkty lub suplementy bogate w błonnik, np. glukomannan najlepiej popijać dużą ilością wody. Wtedy zrealizuje swoją funkcję w 100%.

Odchudzająca zielona herbata

Naukowcy z Brazylii udowodnili, że zielona herbata działa jak turbo uzupełnienie codziennej diety i treningów. To za sprawą składników aktywnych, głównie katechin EGCG zawartych w „małej zielonej”, które mają swój udział w większości procesów powiązanych z odchudzaniem – poprawiają metabolizm, podnoszą efektywność ćwiczeń i przyspieszają spalanie tłuszczu. Po przebadaniu różnych grup kobiet uprawiających sport, okazało się, że te, które cały czas piły zieloną herbatę schudły najwięcej, a ich tempo metaboliczne wzrosło. Aby zaczerpnąć z naparu to, co najlepsze, należy parzyć herbatę 3-4 minuty w temperaturze około 80 stopni. Bez dodatku cukru!